Fagutvalg

Oversikt over fagutvalg i Agder

Fagutvalg Agder (OSS)

Fagutvalg Akuttmedisinsk kjede
Kontakt: Helge Abrahamsen
helge.abrahamsen@sshf.no

Fagutvalg Analyse og styringsdata
Kontakt: Per Qvarnstrøm
per.qvarnstrom@sshf.no

Fagutvalg Beredskap
Kontakt: Hans Kristian Solberg
hans.kristian.solberg@sshf.no

Fagutvalg e-Helse og Velferdsteknologi
Kontakt Kjetil Løyning
kjetil.loyning@kristiansand.kommune.no

Fagutvalg IKT- forum
Kontakt: Irene H. Aune
irene.henriksen.aune@arendal.kommune.no

Medisinsk fagutvalg
Kontakt: Per Engstrand
per.engstrand@sshf.no

Fagutvalg koordinerende avtalegruppe
Kontakt. Tor Kydland
tor.kydland@kristiansand.kommune.no

Fagutvalg for kompetansedeling
Kontakt: Anne Sofie Hellebø anne.sofie.hellebo@kristiansand.kommune.no

Fagutvalg for jordmortjenester
Kontakt: Solveig Madland
solveig.madland@bykle.kommune.no

Fagutvalg Region (RS)

Fagutvalg Psykisk helse og rus, Lister
Kontakt: Bodil Bakken
bodil.bakkan.nielsen@lyngdal.kommune.no

Fagutvalg Velferdsteknologi og telemedisin, Lister
Kontakt: Marianne Holmesland marianne.holmesland@kvinesdal.kommune.no

Fagutvalg Somatisk rehabilitering, Knutepunkt Sørlandet
Kontakt: Ellen Torgersen ellen.Kristin.Torgersen@kristiansand.kommune.no

Fagutvalg habilitering/ koordinerte tjenester, Lister
Kontakt:

Fant du det du lette etter?

Vi trenger din hjelp for å forbedre sidene våre. Tilbakemeldingen din vil bli lest og håndtert, men vi kan dessverre ikke besvare den. Husk å ikke sende personlig informasjon, for eksempel e-post, telefonnummer eller personnummer.