Klinikk for psykisk helse - psykiatri og avhengighetsbehandling

Brukerråd

Brukerrådet er et rådgivende organ for klinikkdirektøren i Klinikk for psykisk helse i spørsmål som angår tilbudet til brukere, pasienter og pårørende i virksomhetsområdet.
Brukerrådet deltar med representanter i klinikkmøte og kvalitetsråd i KPH. Brukerrådet oppnevner representanter til prosjekter/arbeidsgrupper etter forespørsel.

Brukerrådet består av ni representanter fra følgende brukerorganisasjoner:

Mental Helse Agder - to representanter
LPP Agder - to representanter
A-larm - en representant
proLAR nett - en representant
WayBack - en representant
Ungdomsrådet - en representant

Medlemmer:

Vivian Helmersen, proLAR nett
vivian@prolar.no

Janet Lindeland, WayBack
janet@wayback.no

Randi Torjussen, A-larm
randi@alarm.no

Borghild Spiten Mathisen, LPP Kr.sand og omegn
borghild58@hotmail.com

Anne Marie Løland Jensen, Mental Helse Agder
agder@mentalhelse.no

Vanessa Poblete, Mental Helse Agder
papoc4@gmail.com

Anna Margrethe Andersen, LPP Grimstad og omegn
amarga@online.no

Benedicte B. Bentsen, Ungdomsrådet
benedicte101@live.no
 

Fant du det du lette etter?