BarnsBeste

BarnsBeste er en ledende nasjonal kompetanseaktør innen fagfeltet barn som pårørende.

Våre ansatte

BarnsBeste

Tilbake til barnsbeste.no

E-post: barnsbeste@sshf.no

Våre ansatte:

Siri Gjesdahl, leder
siri.gjesdahl@sshf.no
mobil (+47) 928 15 857

Vibecke Ulvær Vallesverd, fagrådgiver
teamleder kommunehelsetjenesten
vibecke.vallesverd@sshf.no
mobil (+47) 976 06 365

Eivind Thorsen, fagrådgiver
eivind.thorsen@sshf.no
mobil (+47) 991 65 368

Elisabeth Rø Lund, fagrådgiver
elisabeth.ro.lund@sshf.no
mobil: (47) 916 99 879

Endre Dahlen Bjørnestad, fagrådgiver
endre.dahlen.bjornestad@sshf.no
mobil (+47) 922 98 902

Ragnhild Marie Sørensen, fagrådgiver
ragnhild.marie.sorensen@sshf.no
mobil (+47) 951 71 080

Tove Sandvik Aukland, spesialkonsulent/fagrådgiver
tove.sandvik.aukland@sshf.no
telefon (+47) 38 00 68 20

Marianne Vibeke Trondsen, forsker
marianne.trondsen@sshf.no
mobil (+47) 415 10 792

Elisabeth Jeppesen, fagrådgiver
elijep@ous-hf.no
mobil (+47) 951 05 271

Linda Fisher-Høyrem, fagrådgiver
linfis@sshf.no
mobil (+47) 994 50 520

Gunder Christophersen, kommunikasjonsrådgiver
gunder.christophersen@sshf.no
mobil (+47) 476 544 69


Kontaktinformasjon

E-post
Postadresse
Postboks 416, 4604 Kristiansand

Arrangementer

Fant du det du lette etter?