BarnsBeste

BarnsBeste er et nasjonalt kompetansenettverk for innsamling, systematisering og formidling av kunnskap om barn som har foreldre med somatiske, psykiske og/eller rusrelaterte lidelser.

Våre medarbeidere

BarnsBeste

Tilbake til barnsbeste.no

E-post: barnsbeste@sshf.no

Våre ansatte:

Siri Gjesdahl, leder
siri.gjesdahl@sshf.no
mobil (+47) 928 15 857

Vibecke Ulvær Vallesverd, fagrådgiver
vibecke.vallesverd@sshf.no
mobil (+47) 976 06 365 - tlf. 38 00 68 21


Signegun Romedal, fagrådgiver
signegun.romedal@sshf.no
mobil (+47) 414 57 869

Tove Sandvik Aukland, sekretær/fagrådgiver
tove.sandvik.aukland@sshf.no
telefon (+47) 38 0068 20

Eivind Thorsen, fagrådgiver
eivind.thorsen@sshf.no
mobil (+47) 991 65 368

Marianne Vibeke Trondsen, forsker
marianne.trondsen@sshf.no
mobil (+47) 415 10 792

Bente Birkeland, forsker
bente.b@sshf.no
mobil (+47) 488 90 662

Elisabeth Rø Lund, fagrådgiver
elisabeth.ro.lund@sshf.no
mobil: (47) 916 99 879


Endre Dahlen Bjørnestad, fagrådgiver
endre.dahlen.bjornestad@sshf.no
mobil (+47) 922 98 902


Irene Svozilik, kommunikasjonsrådgiver
irene.svozilik@sshf.no
mobil: (+47) 917 64 290

Kontakt

Oppmøtested
E-post
Postadresse
Postboks 416, 4604 Kristiansand

Arrangementer

  • Tirsdag 14.05.
    It takes a village...

    Internasjonal konferanse som utforsker måtene vi kan styrke og støtte familier hvor et familiemedlem har en psykisk lidelse, en fysisk sykdom eller problemer med rusmisbruk.

Fant du det du lette etter?
Vi trenger din hjelp for å forbedre sidene våre. Tilbakemeldingen din vil bli lest og håndtert, men vi kan dessverre ikke besvare den. Husk å ikke sende personlig informasjon, for eksempel e-post, telefonnummer eller personnummer.