BarnsBeste

BarnsBeste er et nasjonalt kompetansenettverk for innsamling, systematisering og formidling av kunnskap om barn som har foreldre med somatiske, psykiske og/eller rusrelaterte lidelser.

Våre ansatte

BarnsBeste

Tilbake til barnsbeste.no

E-post: barnsbeste@sshf.no

Våre ansatte:

Siri Gjesdahl, leder
siri.gjesdahl@sshf.no
mobil (+47) 928 15 857

Vibecke Ulvær Vallesverd, fagrådgiver
vibecke.vallesverd@sshf.no
mobil 976 06 365 - tlf. 38 00 68 21

Gunder Christophersen, kommunikasjonsrådgiver
gunder.christophersen@sshf.no
mobil (+47) 476 54 469

Signegun Romedal, fagrådgiver
signegun.romedal@sshf.no
mobil (+47) 414 57 869

Tove Sandvik Aukland, sekretær/fagrådgiver
tove.sandvik.aukland@sshf.no
telefon (+47) 38 0068 20

Eivind Thorsen, fagrådgiver
eivind.thorsen@sshf.no
mobil (+47) 991 65 368

Marianne Vibeke Trondsen, forsker
marianne.trondsen@sshf.no
mobil (+47) 415 10 792

Laila Hamar, fagrådgiver
laila.hamar@sshf.no
mobil (+47) 922 38 110

Bente Birkeland, forsker
bente.b@sshf.no
mobil (+47) 488 90 662

Elisabeth Rø Lund, fagrådgiver
elisabeth.ro.lund@sshf.no
mobil: (47) 916 99 879

I permisjon fram til mai 2018:
Endre Dahlen Bjørnestad, fagrådgiver
endre.dahlen.bjornestad@sshf.no
mobil (+47) 922 98 902

Kontakt

Oppmøtested
E-post
Postadresse
Postboks 416, 4604 Kristiansand

Arrangementer

Fant du det du lette etter?
Vi trenger din hjelp for å forbedre sidene våre. Tilbakemeldingen din vil bli lest og håndtert, men vi kan dessverre ikke besvare den. Husk å ikke sende personlig informasjon, for eksempel e-post, telefonnummer eller personnummer.