BarnsBeste

BarnsBeste er et nasjonalt kompetansenettverk for innsamling, systematisering og formidling av kunnskap om barn som har foreldre med somatiske, psykiske og/eller rusrelaterte lidelser.

Les mer om BarnsBeste

BarnsBeste

Les mer om BarnsBeste på våre sider


Våre ansatte:

Siri Gjesdahl, daglig leder
siri.gjesdahl@sshf.no
mobil (+47) 928 15 857

Vibecke Ulvær Vallesverd, fagrådgiver
vibecke.vallesverd@sshf.no
mobil 976 06 365 - tlf. 38 00 68 21

Gunder Christophersen, webredaktør
gunder.christophersen@sshf.no
mobil (+47) 476 54 469

Signegun Romedal, fagrådgiver
signegun.romedal@sshf.no
mobil (+47) 414 57 869

Tove Sandvik Aukland, administratør
tove.sandvik.aukland@sshf.no
telefon (+47) 38 0068 20

Eivind Thorsen, fagrådgiver
eivind.thorsen@sshf.no
mobil (+47) 991 65 368

Endre Dahlen Bjørnestad, fagrådgiver
endre.dahlen.bjornestad@sshf.no
mobil (+47) 922 98 902

Marianne Trondsen, forsker/spesialkonsulent
marianne.trondsen@sshf.no
mobil (+47) 415 10 792

Anne Kristine Bergem, fagrådgiver
akbergem@me.com
mobil (+47) 948 32 980

Bente Birkeland, forsker/spesialkonsulent
bente.b@sshf.no
mobil (+47) 488 90 662

Kontakt

Oppmøtested
Telefon
38 00 68 20 /21
E-post
Postadresse
Postboks 416, 4604 Kristiansand